Asi

Así Reborn Bulldog Lily 32 cm - Lyserøde mamelukker

Tilbudspris 563,00  DKK Regulær pris 899,00  DKK
På lager
1-3 hverdage
Varenummer
24606280

Du kender måske allerede de populære og naturtro dukker fra spanske Así. Nu har de taget skridtet videre og nu er der en serie med bulldogs legehunde til børn. De skønne bulldogs er alle lavet i samme høje kvalitet som Asís elskede dukker.

Dukkerne er tit lavet i flere materialer, men her er hele hundens krop lavet af højkvalitets-vinyl. De nye bulldogs kommer både i en pige- og en drengevariant. og her ser du hunden Lily. Hun har ble på og uden på har hun lyserøde mamelukker. med hvide blondedetaljer på bagdelen og på hovedet har hun et matchende pyntebånd – også med blondedetaljer og en fin lyserød sløjfe. Lily har også et lille hul i munden, så hun kan bruge sutten, som også er lavet til Leo og Leonora dukkerne. 

Hvis du ønsker et mere rent udtryk, så kan hundens tøj nemt tages af. Som en lille ekstra detalje, så kan halen også tages af.

Mål: 32 centimeter lang
CE-mærket

Alder: Fra 3 år

Specifikationer
Leveringstid1-3 hverdage
MærkeAsi